Divadelní představení, divadlo, programy divadel 2022 v Brně-venkov

  
Patříte mezi ty, kteří chodí více než rádi do divadel? Pak je to rozhodně více než dobře. Bohužel takových lidí ubývá, což je opravdu velmi smutné. Přitom právě divadla toho člověka mohou mnohé naučit. Nejen ty mladé, ale také ty starší. Jakmile budete mít možnost právě na nějaké to divadelní představení vyrazit, pak do toho rozhodně jděte. Může vám to dát více, než čekáte. Jistě nebudete litovat. Takové představení může člověka přivést na jiné myšlenky, což je rozhodně více než dobře.

Blansko   Břeclav   Brno - město   Brno - venkov   Hodonín   Vyškov   Znojmo  << < 1 > >>


23.06.2022
čtvrtek

Travesti skupina Screamers v Kuřimi!- Kuřim

VIVA music club, Tyršova 8/13, Kuřim

okres Brno - venkov
345 Kč

Návrat neoddiskutovatelně legendární, oblíbené zábavní show po 8 letech zpět do KUŘIMI!Skupina SCREAMERS uvádí travesti - divadelní show: Nestůj a pojď!Skupina Screamers je jediným českým souborem, který se profesionálně věnuje divadelní formě estrády.Obrovským úspěchem skupiny Screamers byla spolupráce s německou popovou skupinou BONEY M.Akce původně plánovaná na 1.9.2021 je z organizačních důvodů přesunuta na nový termín 29.6.2022 Vstupenky zůstávají v platnosti a není tak nutná výměna.   Skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe. Michal Suchánek, Richard Genzer, Michal Novotný, Jakub K

...více


15.10.2022
sobota

Shirley Valentine- Zbýšov

Kino Horník, Masarykova 582, Zbýšov

okres Brno - venkov
400 Kč

One woman show Simony Stašové na podiu zbýšovského kina Horník.
05.11.2022
sobota

Blbec k večeři- Zbýšov

Kino Horník, Masarykova 582, Zbýšov

okres Brno - venkov
300 Kč

Divadelní společnost Pluto z Plzně zavítá na podium zbýšovského kina Horník. V hlavní roli Pavel Kikinčuk a Daniel Rous, v další roli rodačka z nedalekých Ivančic Adéla Rausová. 
01.12.2022
čtvrtek

Fachman- Zbýšov

Kino Horník, Masarykova 582, Zbýšov

okres Brno - venkov
300 Kč

Divadelní soubor Frída uvádí ve Zbýšově svou novinku.
Strana:
<< < 1 > >>Přidat festival Vložit divadelní představení ZDARMA


Zakupte si lístky na to, co by vás zajímalo, nejlépe ještě dnes. Jistě i vy víte, že existují divadla, která jsou menší, ale i taková, která jsou větší. Na některá představení je velice obtížné právě lístky sehnat. Není se také čemu divit, protože pokud se jedná o představení, které je známé a kde herci podávají ty nejlepší výkony, najde se jen málo těch, kteří by si něco takového nechali ujít. Opravdu neváhejte a až bude příležitost, vezměte s sebou na to, co by vás zajímalo, někoho, kdo něco takového ocení. Jistě nebude ani jeden z vás litovat. Užijte si skvělou podívanou.