Divadelní představení, divadlo, programy divadel v Pardubickém kraji

  
Patříte mezi ty, kteří chodí více než rádi do divadel? Pak je to rozhodně více než dobře. Bohužel takových lidí ubývá, což je opravdu velmi smutné. Přitom právě divadla toho člověka mohou mnohé naučit. Nejen ty mladé, ale také ty starší. Jakmile budete mít možnost právě na nějaké to divadelní představení vyrazit, pak do toho rozhodně jděte. Může vám to dát více, než čekáte. Jistě nebudete litovat. Takové představení může člověka přivést na jiné myšlenky, což je rozhodně více než dobře.

Chrudim   Pardubice   Svitavy   Ústí nad Orlicí  

<<předchozí den.. následující den>>


<< < 1 > >>


15.06.2021
úterý

Ginevra Panzetti & Enrico Ticconi: Harleking • TANEC PRAHA- Pardubice

Divadlo 29, Sv. Anežky České 29, Pardubice

okres Pardubice
80 Kč

V mrazivém, satirickém duetu na sebe Ginevra Panzetti a Enrico Ticconi berou podobu postavy Harlekýna z italské commedia dell’arte. Kousek po kousku odhalují povahu tohoto démona mnoha tváří, který se stejně tak hemží současnou společností. Nejprve se necháváme nakazit jejich poťouchlým smíchem, aby nám pomalu, skrze gesta provedená v dokonalé sou

...více


27.07.2021
úterý

Srnky- Pardubice

Velké nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
350 Kč

Divadelní studio D3, Karlovy VaryTomáš Svoboda: Srnky Docela ujetá komedie. Dirigent Petr, mykolog Patrik, pracovník finančního úřadu Karel a vynálezce Aleš. Čtyři velmi svérázní muži, čtyři velmi zvláštní životy.
28.07.2021
středa

Podraz & Mýdlo špiní charakter- Pardubice

Šapito, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
250 Kč

Divadlo Tří, PardubiceTomáš Novotný: Podraz & Mýdlo špiní charakter Podraz: Chicago 60. let minulého století, kde soukromý detektiv dostává za úkol najít Boha. Mýdlo špiní charakter: na konci 2. světové války se setkávají mrtvý civilista, německý voják a vesnický doktor.
28.07.2021
středa

R+J: Cestopissing- Pardubice

Velké nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
300 Kč

Petr Kult: R+J: CestopissingDuctus Deferens, DAMU PrahaRok 2048. Dva mladí kluci. Jeden byt. Budoucnost hipsterství. Balíček, který si nikdo z nich neobjednal. Stroj času: „Od pravěku přes antiku, do gotiky, baroka, vezmu vás i na Apollo, poznejte i Radoka.“
29.07.2021
čtvrtek

Cikánský boxer- Pardubice

Šapito, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
300 Kč

Filip TellerRike Reiniger: Cikánský boxer„Musíš umět dát ránu od srdce!“ O bývalém boxerovi, jemuž se vzpomínka dere do srdce. Podle skutečného příběhu boxerské hvězdy Johanna Trollmanna, zvaného „Rukeli“. Herecký koncert Filipa Tellera.


29.07.2021
čtvrtek

Dvě komedie v komedii- Pardubice

Velké nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
350 Kč

GEISSLERS Hofcomoedianten, PrahaG. B. Andreini, Geisslers Hofcomoedianten: Dvě komedie v komediiNevážné divadlo na divadle o závažných věcech. Mecenáš nechal pro svou dceru postavit divadlo. Do konkurzu o prostor se přihlásily dvě herecké společnosti, které spolu mají soupeřit v hraní komedií.
30.07.2021
pátek

Jonáš a tingl-tangl- Pardubice

Velké nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
350 Kč

Divadelní spolek Kašpar, PrahaJiří Suchý, Jiří Šlitr: Jonáš a tingl-tanglUctivý remake slavného semaforského představení. „Přál bych si to poznat, vidět zblízka. Zažít…!”Tedy vyvěste fangle!
30.07.2021
pátek

Rande naslepo- Pardubice

Malé nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
200 Kč

Pozor - představení se koná na malém nádvoří zámku!Rande na slepoJít na divadlo a nevědět, co mě čeká?! To je něco jako rande naslepo. Po loňském úspěchu je tu další netradiční milostná schůzka s publikem. Máte se na co těšit! 
31.07.2021
sobota

Bratrstvo kočičí pracky- Pardubice

Velké nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
350 Kč

Činoherní studio, Ústí nad LabemBohouš Š. Bidlo: Bratrstvo kočičí prackyŠokující odhalení! Tajemství, která neměla být nikdy vyzrazena! Jací byli doopravdy chlapci z Bratrstva kočičí pracky, Dlouhé Bidlo, Štětináč a Bohouš? A co na to Jan Tleskač? Představení pro celou rodinu.
31.07.2021
sobota

Do kalhot!- Pardubice

Šapito, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
250 Kč

Broukovcovo Kamdivadlo, Česká KameniceJaroslav Střelka: Do kalhot!One man show ověnčená mnoha cenami z mnoha festivalů. Hledání odpovědi na otázku, zda mohou být zrovna kalhoty symbolem, ikonou něčeho, co nás převyšuje, co nás dělá důstojnějšími, svobodnějšími, odvážnějšími.
31.07.2021
sobota

Televarieté 2019- Pardubice

Malé nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
250 Kč

Pozor - představení se koná na malém nádvoří zámku!DS Amadis, BrnoV. Dvořák, J. Wimmer, B. Zelenka, I. Mládek a další: Televarieté 2019Ein Kessel Buntes pro 21. století. Uvidíte, co jste už určitě viděli. Uslyšíte, co jste už určitě slyšeli. A možná přijde i kouzelník! Servírujeme vám vrchol televizní socialistické zábavy.


07.09.2021
úterý

50 fláků od Sklepáků- Pardubice

DK Dukla, Gorkého 2573, Pardubice

okres Pardubice
370 Kč

50 let již existuje Divadlo Sklep, před 40 lety se tento soubor poprvé vydal mimo Prahu. Bylo to právě v Pardubicích. A aby těch čísel nebylo málo, tak je tomu 25 let co Sklepáci jezdí pravidelně do Pardubic. Tehdy to bylo právě do kulturáku na sídlišti Dukla. Potřebujete snad víc důvodů k návštěvě oslavy výročí divadla, o kterém se již učí děti ve škole ?
25.01.2022
úterý

Fanny agentura: Manželský čtyřúhelník na horách- Česká Třebová

Kulturní centrum, Nádražní 397, Česká Třebová

okres Ústí nad Orlicí
400 Kč

Kdo má vynášet smetí, proč se chlapi nikdy neptají na cestu a jak se správně vymačkává zubní pasta?Nejen to budeme řešit na horské chatě před Vánocemi.Hrají: I. Jirešová, D. Homolová, V. Kratina, M. SittaRežie: J. ZindulkaNa toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru Městského muzea a 1 hodinu pře

...více


27.07.2021-31.07.2021
úterý - sobota

Pernštejnlove - permanentka velké nádvoří- Pardubice

Velké nádvoří zámku, Zámek 1, Pardubice

okres Pardubice
1 200 Kč

Předplatné na všechna představení odehrávající se od 21 hodin na velkém nádvoří Zámku Pardubice.
Strana:
<< < 1 > >>Přidat festival Vložit divadelní představení ZDARMA


Zakupte si lístky na to, co by vás zajímalo, nejlépe ještě dnes. Jistě i vy víte, že existují divadla, která jsou menší, ale i taková, která jsou větší. Na některá představení je velice obtížné právě lístky sehnat. Není se také čemu divit, protože pokud se jedná o představení, které je známé a kde herci podávají ty nejlepší výkony, najde se jen málo těch, kteří by si něco takového nechali ujít. Opravdu neváhejte a až bude příležitost, vezměte s sebou na to, co by vás zajímalo, někoho, kdo něco takového ocení. Jistě nebude ani jeden z vás litovat. Užijte si skvělou podívanou.