Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Jihlavě

Zamilovaný sukničkář- Polná- divadelní představení -Kulturní středisko Zámek Polná, Zámek 485, Polná

Akce již proběhla!

10.02.2023

Akce již proběhla!

Kulturní středisko Zámek Polná, Zámek 485, PolnáPopis akce Zamilovaný sukničkář- Polná- divadelní představení

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

 

HRAJÍ:

Harry Douglas
Lukáš Vaculík

Perkins
Viktor Limr  /  Pavel Nečas

Joe
Filip Tomsa  /  Lukáš Pečenka

Kapitán South
Juraj Bernáth

Debbie
Kristýna Kociánová  /  Hana Kusnjerová  /  Radka Pavlovčinová

Marian
Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková  /  Betka Stanková

Faye
Veronika Jeníková  /  Olga "Háta" Želenská

Lois Douglasová
Ivana Andrlová  /  Pavla VojáčkováCena:390 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Zamilovaný sukničkář- Polná- divadelní představení -Kulturní středisko Zámek Polná, Zámek 485, Polná

KOUPIT VSTUPENKY


Zamilovaný sukničkář- Polná- divadelní představení -Kulturní středisko Zámek Polná, Zámek 485, Polná


Zaslat odkaz na kulturní akci Zamilovaný sukničkář- Polná- divadelní představení -Kulturní středisko Zámek Polná, Zámek 485, Polná na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA