Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Pelhřimově

Techtle Mechtle – All inclusive Bibione- Humpolec -Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91, Humpolec

Akce již proběhla!

17.05.2024

Akce již proběhla!

Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91, HumpolecPopis akce Techtle Mechtle – All inclusive Bibione- Humpolec

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80 kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček - všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži, a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název „All inclusive Bibione“ napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně - pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36 letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení „Dokud nás smrt nerozdělí“ přichází v podobě „All inclusive Bibione“!

Pořady těchto pánů jsou vyprodány v řadě měst i několik měsíců předem, a to především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí. Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi nezařaditelné, ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších. 

Více informací najdete na www.techtlemechtlerevue.cz nebo na Facebooku: Techtle Mechtle revueCena:470 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Techtle Mechtle – All inclusive Bibione- Humpolec -Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91, Humpolec

KOUPIT VSTUPENKY


Techtle Mechtle – All inclusive Bibione- Humpolec -Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91, Humpolec


Zaslat odkaz na kulturní akci Techtle Mechtle – All inclusive Bibione- Humpolec -Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91, Humpolec na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA