Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Příbrami

Nejúspěšnější česká travesti show míří na Dobříš - Dobříš -Kulturní dům, Mírové náměstí 6, Dobříš

Akce již proběhla!

03.04.2024

Akce již proběhla!

Kulturní dům, Mírové náměstí 6, DobříšPopis akce Nejúspěšnější česká travesti show míří na Dobříš - Dobříš

Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show "ALL INCLUSIVE BIBIONE" na Dobříš!

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček - všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název "All inclusive Bibione" napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně - pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36-ti letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení "Dokud nás smrt nerozdělí" přichází v podobě "All inclusive Bibione"

Pořady těchto pánů jsou vyprodána v řadě měst i několik měsíců předem, a to především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí. Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi nezařaditelné, ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších.

Více info na www.techtlemechtlerevue.cz

POZOR - Vstupenky zakoupené on-line jsou do řad číslo 9, 10 a11 a jsou bez konkrétních místenek k sezení. Kdo jak přijde, ten se usadí. Cena:450 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Nejúspěšnější česká travesti show míří na Dobříš - Dobříš -Kulturní dům, Mírové náměstí 6, Dobříš

KOUPIT VSTUPENKY


Nejúspěšnější česká travesti show míří na Dobříš - Dobříš -Kulturní dům, Mírové náměstí 6, Dobříš


Zaslat odkaz na kulturní akci Nejúspěšnější česká travesti show míří na Dobříš - Dobříš -Kulturní dům, Mírové náměstí 6, Dobříš na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA