Úvod  -> Koncerty   ->  Koncerty v Českých Budějovicích

Koncert Arakain a Morčata na útěku- České Budějovice -Šapito České Budějovice, Sídliště Vltava, České Budějovice

22.09.2022

Šapito České Budějovice, Sídliště Vltava, České BudějovicePopis akce Koncert Arakain a Morčata na útěku- České Budějovice

ARAKAIN

patří k nejvýznamnějším a nejznámějším rockovým kapelám v Česku a je již legendou svého žánru. Všechno to začalo na počátku roku 1982 v Praze, ve sklepní zkušebně a okolních pivnicích Strašnic, kdy se z původní kapely Apad oddělili tři amatérští nadšenci, kteří sdíleli stejný hudební názor, ovlivněný právě nastupující Novou vlnou britského heavy metalu (NWOBHM).

Morčata na útěku

je brněnská rock metalová hudební skupina působící od roku 2004. Sami sebe často označují za Agro-jazz skupinu. Jejich tvorba spočívá v parodování známých českých i zahraničních populárních písniček vlastními texty. Na každou nahrávku však vždy vložili i pár vlastních písní. V textech využívají hrubý jazyk včetně silně vulgárních výrazů. V rané tvorbě se často vyskytovaly zmínky o lidech, kteří navštěvovali teď již zavřenou brněnskou hospodu Black Diamond, a o jejich zážitcích. Skupina se umístila na 29. místě ve známé soutěži Český slavík v ročníku 2007 v kategorii Skupiny.

 Cena:450 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Koncert Arakain a Morčata na útěku- České Budějovice -Šapito České Budějovice, Sídliště Vltava, České Budějovice

KOUPIT VSTUPENKY


Koncert Arakain a Morčata na útěku- České Budějovice -Šapito České Budějovice, Sídliště Vltava, České Budějovice


Zaslat odkaz na kulturní akci Koncert Arakain a Morčata na útěku- České Budějovice -Šapito České Budějovice, Sídliště Vltava, České Budějovice na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA