Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Brně

Kaktusový květ- divadelní představení v Brně -KD Rubín, Makovského náměstí , Brno

Akce již proběhla!

04.02.2022

Akce již proběhla!

KD Rubín, Makovského náměstí , BrnoPopis akce Kaktusový květ- divadelní představení v Brně

Původně francouzská hra, kterou pro americkou Broadway adaptoval I. A. I, Diammond, scénarista filmového hitu Někdo to rád horké. Slavný film z roku 1969 má na svém kontě jednoho Oskara, Zlatý Glóbus a mnoho dalších cen.

Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, kterého velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti.

Nyní je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii, aby jeho manželku předstírala... A kolotoč bláznivých situací se rozjede naplno.

Zubař má všechno pečlivě naplánované, ale to je právě chyba, protože po chodbě pobíhá pohledný mladý spisovatel jenom v ručníku, někde uniká plyn, přijíždí španělský svůdce, zubaře nahání sexuchtivé paničky a naše upjatá Stephanie se stane královnou diskotéky.... Jak tohle dopadne? Nebojte se – dobře. Nudit se rozhodně nebudete. A možná i dojde na slzy, jestli budou od smíchu nebo třeba od lehkého sentimentu, to už necháme na Vás...Cena:420 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Kaktusový květ- divadelní představení v Brně -KD Rubín, Makovského náměstí , Brno

KOUPIT VSTUPENKY


Kaktusový květ- divadelní představení v Brně -KD Rubín, Makovského náměstí , Brno


Zaslat odkaz na kulturní akci Kaktusový květ- divadelní představení v Brně -KD Rubín, Makovského náměstí , Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA