Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Olomouci

Filumena Marturano- Šternberk -Areál Státního hradu Šternberk, Horní náměstí , Šternberk

Akce již proběhla!

25.06.2022

Akce již proběhla!

Areál Státního hradu Šternberk, Horní náměstí , ŠternberkPopis akce Filumena Marturano- Šternberk

Filumena Marturano- Manželství po italsku s dojetím a komikou.
Co všechno musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče a pro své syny zabezpečila rodinu. Vždyť děti jsou přece děti!
Simona Stašová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích slavné tragikomedie, která patří k tomu nejlepšímu z italské tvorby.
Domenico Soriano je úspěšný obchodník a též neodolatelný ctitel ženských půvabů. Mladičkou Filumenu Marturano potkal v jednom neapolském nevěstinci uprostřed druhé světové války. Pak se jejich cesty nakrátko rozešly, aby se však po válce náhodou potkali znovu a tehdy se zrodil vztah, který vydržel 22 let. Filumena se stala jeho milenkou a v době, kdy byl Domenico na cestách, dokonce vedla jeho obchody. A po všech těch letech si jednoho dne ten starý kocour přijde, že se ožení s nějakou mladou holkou! To tedy Filumena nemůže nechat jen tak!

Hrají: Simona Stašová, Svatopluk Skopal, Čestmír Gebouský,Jaroslava Pokorná/ Jaroslava Obermaierová/ Jaroslava Tvrzníková, Malvína Pachlová/ Anna Fialová/ Andrea Daňková, František Skopal, Karel Heřmánek ml./ Jan Ťoupalík, Petr Srna/ Michal Čeliš, Libor Hruška/ Zdeněk Hruška, Petr Vančura/ Václav LegnerCena:490 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Filumena Marturano- Šternberk -Areál Státního hradu Šternberk, Horní náměstí , Šternberk

KOUPIT VSTUPENKY


Filumena Marturano- Šternberk -Areál Státního hradu Šternberk, Horní náměstí , Šternberk


Zaslat odkaz na kulturní akci Filumena Marturano- Šternberk -Areál Státního hradu Šternberk, Horní náměstí , Šternberk na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA