Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Přerově

Divadlo Ventyl - Panenka- Hranice -Divadlo Stará střelnice, Sady Čs. legií 77, Hranice

Akce již proběhla!

06.10.2023

Akce již proběhla!

Divadlo Stará střelnice, Sady Čs. legií 77, HranicePopis akce Divadlo Ventyl - Panenka- Hranice

Být čerstvě opuštěným ve čtyřiceti se může stát leckterému muži, vyhrát v internetové soutěži moderního robota se však podaří jen prvním deseti. Jedním z nich je i Marko, bezvýznamný člověk bez vztahové perspektivy. I k němu se dostává speciální zásilka v podobě robotické panenky naprogramované tak, aby ho učinila šťastným. Je hezká, chytrá, po všech stránkách šikovná, ALE... Markovo počáteční nadšení z atraktivní společnice rychle vyprchává, protože programátorkou, která Stele vštípila svůj pohled na svět s modely svého chování, byla feministka... Povede se panence učinit „svého” muže šťastným?

Na XXV. ročníku Štramberské divadelní přehlídky Panenka získala 1. místo v kategorii Nejlepší hra, 1. místo v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon, 3. místo za režii, 3. místo v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon a 3. místo v diváckém Hodnocení kuličkami.Cena:200 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Divadlo Ventyl - Panenka- Hranice -Divadlo Stará střelnice, Sady Čs. legií 77, Hranice

KOUPIT VSTUPENKY


Divadlo Ventyl - Panenka- Hranice -Divadlo Stará střelnice, Sady Čs. legií 77, Hranice


Zaslat odkaz na kulturní akci Divadlo Ventyl - Panenka- Hranice -Divadlo Stará střelnice, Sady Čs. legií 77, Hranice na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA