Úvod  -> Divadlo   ->  Divadlo v Praze

Divadelní lázně.cz/V Paříži bych tě nečekala, tatínku/Tančírna- Praha -Žluté lázně Praha

11.07.2022

20:00

Žluté lázně PrahaPopis akce Divadelní lázně.cz/V Paříži bych tě nečekala, tatínku/Tančírna- Praha

Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.

Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery, a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

Komedie Jeana Barbiera (originální název Ma fille travaille a Paris) o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze Spáleného Poříčí nad Seinou nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. Hrají: Petr Nárožný, Jana Malá/Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová/Malvína Pachlová, František Skopal/Martin Sochor, Jan Šťastný/Jan ČenskýCena:390,-


PRODEJ VSTUPENEK Divadelní lázně.cz/V Paříži bych tě nečekala, tatínku/Tančírna- Praha -Žluté lázně Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


Divadelní lázně.cz/V Paříži bych tě nečekala, tatínku/Tančírna- Praha -Žluté lázně Praha


Zaslat odkaz na kulturní akci Divadelní lázně.cz/V Paříži bych tě nečekala, tatínku/Tančírna- Praha -Žluté lázně Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA