Divadelní představení, divadlo, programy divadel 2022 v Písku

  
Patříte mezi ty, kteří chodí více než rádi do divadel? Pak je to rozhodně více než dobře. Bohužel takových lidí ubývá, což je opravdu velmi smutné. Přitom právě divadla toho člověka mohou mnohé naučit. Nejen ty mladé, ale také ty starší. Jakmile budete mít možnost právě na nějaké to divadelní představení vyrazit, pak do toho rozhodně jděte. Může vám to dát více, než čekáte. Jistě nebudete litovat. Takové představení může člověka přivést na jiné myšlenky, což je rozhodně více než dobře.

České Budějovice   Český Krumlov   Jindřichův Hradec   Písek   Prachatice   Strakonice   Tábor<< < 1 > >>


1.6.2022-4.6.2022
středa - sobota

Duhové divadlo 2022, Písek

Všechny divadelní scény v Písku

okres Písek
Zdarma

Letošní motto: 15. ročník na třetí pokus! Celostátní divadelní přehlídka waldorfských škol. Autorská i klasická představení pro všechny věkové kategorie. Profesionální hostem přehlídky je letos Simona Babčáková. Interaktivní beseda s n&iac

...více


08.06.2022
20:00
středa

PARTIČKA NA VZDUCHU/Open-Air představení/- Písek

Letní kino Písek Písek

okres Písek
525,-

Představení plánované na 17.6.2021 přeloženo na 8.6.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.Skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe. Michal Suchánek, Richard Genzer, Michal Novotný, Jakub Kohák, hudebník Marián Čurko a moderátor Luděk Staněk vás vždy všechny rozesmějí.
08.06.2022
20:00
středa

PARTIČKA NA VZDUCHU/Open-Air představení/- Písek

Kulturní dům Písek Písek

okres Písek
525,-

Akce původně plánovaná v areálu letního kina Písek, se z důvodu rekonstrukce kina přesouvá do Zahrady Kulturního domu Písek. Vstupenky zůstávají v platnosti a není nutná výměna.Představení plánované na 17.6.2021 přeloženo na 8.6.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.Skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe. Michal Suchánek, Richard Genzer, Michal Novotn

...více


Strana:
<< < 1 > >>Přidat festival Vložit divadelní představení ZDARMA


Zakupte si lístky na to, co by vás zajímalo, nejlépe ještě dnes. Jistě i vy víte, že existují divadla, která jsou menší, ale i taková, která jsou větší. Na některá představení je velice obtížné právě lístky sehnat. Není se také čemu divit, protože pokud se jedná o představení, které je známé a kde herci podávají ty nejlepší výkony, najde se jen málo těch, kteří by si něco takového nechali ujít. Opravdu neváhejte a až bude příležitost, vezměte s sebou na to, co by vás zajímalo, někoho, kdo něco takového ocení. Jistě nebude ani jeden z vás litovat. Užijte si skvělou podívanou.